Vyhľadať
Close this search box.

Drevené a odvetrané fasády

Profesionálna montáž drevených a odvetraných fasád

Vo Woodhouse máme dlhoročnú tradíciu v práci s drevom a odbornosť v oblasti výstavby rodinných domov, drevostavieb, pergol, altánkov, terás a pod.

Vždy uprednostňujeme výber kvalitných materiálov pre každý projekt – či už sa jedná o drevostavbu, terasu, pergolu alebo práve fasádu. Zo skúseností totiž vieme, že šetriť na výbere a kvalite materiálu sa dlhodobo nevypláca.

Náš tím skúsených remeselníkov prináša do každej zákazky naše know-how a dlhoročné skúsenosti, čím zabezpečuje, že každá fasáda, ktorú inštalujeme, odráža náš záväzok k dokonalosti. Spoliehaním sa na naše odborné znalosti v oblasti spracovania dreva a stavebníctva, čím zaručujeme vynikajúcu kvalitu a dlhotrvajúce výsledky.

drevene fasady

Viac ako len drevené fasády...

Vo Woodhouse chápeme, že drevená fasáda je viac ako len funkčný doplnok vášho domu. Fasáda domu je prvkom, ktorý je najviac viditeľný – či už pre vás každý deň keď odchádzate alebo sa naopak domov vraciate, alebo pre vašich susedov, pre ktorých to je vyjadrenie vášho štýlu, odraz vašej osobnosti.

Výber kvalitných materiálov a vhodne zvolená farba dreva je teda dôležitá nie len z hľadiska funkčnosti a dlhodobej trvácnosti fasády ale aj jej dizajnu. 

Chápeme, že každý zákazník má jedinečné preferencie, a preto ponúkame pestrú škálu možností, z ktorých si môžete vybrať. Či už hľadáte klasickú drevenú fasádu alebo odvetrávanú drevenú fasádu, máme pre vás všetko. Naším cieľom je vytvoriť prispôsobené riešenie, ktoré dokonale zodpovedá vašej vízii a dodá vašej nehnuteľnosti nadčasovú krásu a eleganciu.

Výhody odvetraných drevených fasád

Princíp fungovania odvetrávaných fasád spočíva v zrýchlení prúdenia vzduchu vo ventilačnej medzere, čím vzniká komínový efekt. To vytvára mikroklímu a podporuje efektívnu cirkuláciu vzduchu.

Kontrola vlhkosti: Zrýchlené prúdenie vzduchu pomáha pri odstraňovaní pary a vlhkosti, čím zabraňuje rastu húb a plesní. To zaisťuje zdravie a dlhú životnosť muriva vašej budovy.

Regulácia teploty: Odvetrané fasády pomáhajú počas leta odvádzať horúci vzduch, čím prispievajú k chladnejšiemu interiéru. To pomáha udržiavať príjemné prostredie v budove.

Energetická účinnosť: Vzduchová medzera vo vetraných fasádach pôsobí ako izolant, čím sa zvyšuje celková energetická účinnosť budovy. Tento efektívny vrstvený systém sa radí medzi najefektívnejšie na trhu.

Zvuková izolácia: Odvetrané fasády zvýšením plošnej hmotnosti obvodového muriva zlepšujú zvukovo-izolačné vlastnosti konštrukcie. To zaisťuje tichšie a pokojnejšie vnútorné prostredie.

Kontaktujte nás ešte dnes.

Pomôžeme vám vytvoriť fasádu, ktorá sa dokonale hodí k vášmu štýlu a poskytne dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru

Máte otázky alebo by ste radi získali cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať pomocou formuláru alebo tel. čísla či emailu nižšie.