Vyhľadať
Close this search box.

Vonkajšie drevené terasy

Odolné drevené terasy - profesionálna montáž a výroba

Túžite pozdvihnúť úroveň vášho bývania na nový level a obohatiť exteriér vášho domu luxusnou drevenou terasou? Vďaka našim odborným znalostiam vo výrobe a inštalácii terás vyrobených z odolných exotických a európskych drevín, ako aj kompozitných drevoplastových WPC terás, vám prinášame ten najlepší výber materiálov a najvyššie štandardy dizajnu a remeselného spracovania. Vďaka tomu dokážeme vytvoriť vo vašej záhrade jedinečný priestor, v ktorom budete radi tráviť čas s vašimi najbližšími. 

kvalitné a odolné drevené terasy

Viac ako len terasa...

Vo Woodhouse chápeme, že drevené terasy sú viac ako len funkčný doplnok vášho domova. Je to vyjadrenie štýlu, odraz vašej osobnosti a útočisko, kde sa vytvárajú vzácne spomienky. Preto do každej terasy, ktorú vytvoríme, vlievame našu vášeň pre drevo, čím zaisťujeme, že sa stane srdcom a dušou vášho vonkajšieho priestoru.

Dôraz na kvalitu spracovania a výber najlepších materiálov je u nás prioritou.  Starostlivo vyberáme tie najvýnimočnejšie dreviny, ako sú IPE, CUMARU, GARAPA, JATOBA, TATAJUBA a sibírsky smrekovec, ktoré sú známe svojou trvanlivosťou, eleganciou a prirodzenou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. 

Tieto starostlivo vybrané materiály zaručujú, že vaša terasa od Woodhouse obstojí v skúške času, vydrží živly a zároveň si zachová svoj podmanivý pôvab. 

 

Exotické a európske dreviny

WPC terasy

Zloženie: 60% tvorí vlákno z tvrdých exotických drevín- 40% HDPE (tvrdený polyetylén) a ekologické aditíva)

S dlhoročnými skúsenosťami v práci s drevom náš tím odborníkov vkladá svoju vysokú odbornosť do každého projektu. Či už ide o výstavbu drevostavieb, terás, altánkov alebo drevených fasád, máme znalosti a zručnosti na premenu vášho vonkajšieho priestoru na jedinečné majstrovské dielo. Od úvodnej konzultácie až po konečnú inštaláciu s vami úzko spolupracujeme a každý detail prispôsobíme vašej vízii a preferenciám.

Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru

Máte otázky alebo by ste radi získali cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať pomocou formuláru alebo tel. čísla či emailu nižšie.