Vyhľadať
Close this search box.

Drevené pergoly a altánky

Výroba a montáž poctivých drevených pergol a altánkov

Doprajte si nadčasovú krásu dreva a premeňte svoj vonkajší priestor na podmanivé útočisko s našimi výnimočnými drevenými pergolami.

S našimi rozsiahlymi skúsenosťami v práci s drevom a odbornými znalosťami pri stavbe rodinných domov, pergol, altánkov, drevených fasád, terás a iných konštrukcií prinášame do každého projektu bezkonkurenčnú úroveň remeselného spracovania, know-how a kvality.

Férovým a transparentným prístupom sa snažíme poskytovať rozumné ceny bez kompromisov v oblasti kvality. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou, pričom vždy sa budeme maximálne snažiť, aby sme úrovňou našej práce a služieb zaistili, že vaša pergola prekročí vaše očakávania.

Viac ako len drevené pergoly...

Vo Woodhouse chápeme, že drevené pergoly nie sú len obyčajnou konštrukciou či stavbou. Je to priestor, kde budete tráviť nespočet hodín voľného času a prežijete tam nezabudnuteľné chvíle s Vašimi najbližšími.

Preto starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály, aby sme zaistili odolnosť a dlhú životnosť a zaručili, že vaša pergola odolá skúške času a živlov. Náš tím zručných remeselníkov sa venuje stavaniu pergol, ktoré slúžia nielen svojmu funkčnému účelu, ale zároveň posúvajú krásu a estetiku vášho vonkajšieho priestoru na nový level.

Chápeme, že každý zákazník má jedinečné preferencie a požiadavky, a preto ponúkame široké možnosti dizajnu vašej pergoly. Či už dávate prednosť klasickému alebo súčasnému štýlu, máme odborné znalosti na to, aby sme vašu víziu priviedli k životu. Ako nosnú konštrukciu pre naše pergoly štandardne používame BSH hranoly, známe svojou pevnosťou a stabilitou, ktoré zaisťujú spoľahlivú a robustnú nosnú konštrukciu.

Premeňte svoj vonkajší priestor s krásnou, na mieru postavenou drevenou pergolou, ktorá sa stane stredobodom vášho domova a zdrojom radosti na dlhé roky.

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite svoju pergolu s Woodhouse.

Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru

Máte otázky alebo by ste radi získali cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať pomocou formuláru alebo tel. čísla či emailu nižšie.